Biuro do wynajęcia Kraków

Zawiła 65 – Idealne miejsce dla Twojego biznesu.


Szukasz idealnego miejsca na biuro do wynajęcia w Krakowie? Koniecznie sprawdź adres Zawiła 65. To kompleks budynków biurowych, który oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój biznes, aby się rozwijać.

Kompleks znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu centrum Krakowa, w okolicy dużych osiedli mieszkaniowych takich jak Ruczaj czy Kliny. Inwestycja jest doskonale skomunikowana zarówno pod względem dojazdu samochodem jak i komunikacją miejską. Dodatkowym atutem umiejscowienia biurowców jest bliskość obwodnicy Krakowa, a także lotniska w Balicach.

W ofercie Zawiła 65 Bussines Park znajdują się biura o powierzchni od 93 m2 wzwyż.

Do dyspozycji najemców jest również dogodny parking oraz miejsca postojowe dla rowerów. Rozbudowana infrastruktura w postaci szatni i pryszniców dla rowerzystów będzie udogodnieniem dla każdego wybierającego ten środek transportu.

Zawiła 65 to miejsce, które łączy w sobie historyczny charakter z nowoczesnością. Z jednej strony kompleks zachwyca pięknym, zabytkowymi budynkami z czerwonej cegły, z drugiej strony oferuje komfortowe i funkcjonalne biura, które spełniają wszystkie wymagania współczesnego biznesu.

Skontaktuj się z nami. sprawdź dlaczego uważamy, że kompleks Zawiła65 to idealne miejsce na biuro do wynajęcia w Krakowie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń, napisz lub uzupełnij formularz.

biuro do wynajęcia kraków
biuro do wynajęcia kraków
pl_PLPolish